امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

با توجه به نزدیک شدن به ایام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام فاطمیه و لزوم برنامه ریزی دقیق، جلسات همفکری و برنامه ریزی در دفتر موسسه آغاز شده است.
در یکی از این جلسات که امروز 22 دی ماه 1395 بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر آغاز گردید، مسئولین و اعضای شورای موسسه به برنامه ریزی و همفکری در مورد کیفیت و کمیت تبلیغ ایام فاطمیه پرداختند. از جمله مسائل مورد بحث در این جلسه، کیفیت تبلیغ در منطقه، موضوعات مورد نیاز منطقه، تبلیغ و حضور در عرصه دانش آموزی و ... می باشد.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام ربانی نژاد به عنوان مسئول تبلیغ دهه فاطمیه انتخاب شدند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طبق اعلام مسؤل گروه تبلیغ جهادی لرستان، دومین جلسه هم فکری جهت تبلیغ ایام فاطمیه در استان لرستان سشنبه بیست و یک دی در دفتر مؤسسه برگزار شد.

به گفته حجت الاسلام درویشی در این جلسه که با حضور نیروهای با سابقه و نخبه موسسه در استان لرستان و در عرصه تبلیغ دانش آموزی برگزار شد، حول محور تبلیغ دانش آموزی و الزامات آن بحث و گفتگو بوده است، حاضرین در این جلسه ضمن بیان دیدگاه ها و تبادل تجربیات تبلیغی، به برنامه ریزی جهت ایام فاطمیه پرداختند.

برگزاری جلسات مدوام جهت برنامه ریزی بهتر، رایزنی های منطقه ای و تولید محتوای تربیتی و متناسب با فرهنگ، آداب و رسوم منطقه و همچنین جذب مبلغین ویژه دانش آموزی از مصوبات این جلسه بود است.

اردوی جهادی فرهنگی فاطمیه از ششم تا دوازده اسفند در خراسان جنوبی شهرستان سربیشه و همچنین شهرستان دلفان از استان لرستان برگزار خواهد شد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

به همت واحد فرهنگی موسسه جهادی فرهنگی عباد، و به مناسبت میلاد با سعادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام هادی علیه السلام، مجلس جشنی با حضور مبلیغن جهادی در مسجد اهل بیت علیهم السلام، برگزار شد.
این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشا آغاز شد و با صرف شام همراه بود خانواده مبلغین نیز حضور داشتند و سخنران این برنامه حجت الاسلام والمسلیمن دکتر سلیمانی امیری از اساتید موسسه امام خمینی ره بودند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با عنایت خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، در ایام شهادت آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام اردوی جهادی فرهنگی موسسه با نام "راویان کربلا" در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان  برگزار خواهد شد.

لطفا قبل از ثبت نام نکات و شرایط  ثبت نام را با دقت مطالعه نموده و در صورت تایید ثبت نام فرمایید:
    از آنجایی که تکمیل فرم ثبت نام، باعث برنامه ریزی و خدمات دهی بهتر به جهادگران عزیز می شود، استدعا داریم فرم را کامل و دقیق کامل نمایید.
    اردوهای جهادی بر مبنای اهداف موسسه (برای مطالعه کلیک کنید) در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان بر گزار می شود لذا تمام نیروها و برنامه ها  در جهت اجرای این اهداف خواهند بود.
    اولویت ثبت نام با عزیزانی می باشد که قبلا با موسسه همکاری داشته اند.
    هزینه ایاب و ذهاب و هزینه های جاری اردو بر عهده موسسه می باشد، ولی در صورت تامین نشدن، موسسه می تواند از جهادگران نیز کمک بگیرد.
    موسسه هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت حق الزحمه و هدیه جهت فعالیت های جهادی و تبلیغی به جهادگران ندارد.
    در صورت ثبت نام؛ برنامه ها فقط از طریق سامانه و سایت اعلام خواهد شد.

نکاتی در مورد اردوی جهادی محرم 1438 (1395)
    تاریخ اردوی جهادی تبلیغی محرم الحرام از 10 مهر ماه لغایت 23 مهرماه خواهد. بود (دهه اول محرم).
    اردوی لرستان تبلیغی بوده و فعالیت های جهادی به صورت تبلیغی و سیار خواهد بود.
    در خراسان جنوبی علاوه بر تبلیغ جهادی، اردوی سازندگی جهت ساخت مسجد برگزار می شود. لذا تعدادی محدود نیرو جهت سازندگی نیاز می باشد.
    جهادگرانی عزیزی که قصد دارند همراه با خانوادهدر اردو شرکت نمایند؛ لازم است همسرشان نیز جداگانه در سایت ثبت نام نمایند.
    جهت اعزام مبلغین به صورت متاهلی اولویت با طلابی است که همسرشان طلبه بوده و یا توان و تجربه فعالیت فرهنگی داشته باشند.
    محتوای تبلیغی و فرهنگی بر اساس برنامه های موسسه و از طریق موسسه تهیه می شود، که جهادگران عزیز موظف به اجرای آن می باشند.

شرایط ثبت نام
1.    داشتن حداقل مدرک پایه شش حوزه جهت امور تبلیغی.
2.    تعهد مبنی بر انجام فعالیت ها بر اساس برنامه های موسسه .
3.    برخورداری از صلاحیت های اعتقادی ،‌ اخلاقی و اجتماعی.
4.    اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
5.    ملبس بودن به لباس مقدس روحانیت برای طلاب در صورت فعالیت تبلیغی.
6.    تابعیت جمهوری اسلامی ایران (طلاب خارجی می توانند با هماهنگی در اردوهای سازندگی شرکت نمایند)
7.    برخورداری از صلاحیت روحی و جسمی.
8.    از آن جایی که سبقه فعالیت موسسه، فرهنگی تبلیغی و طلبگی می باشد، رعایت شونات طبلگی و اسلامی.
9.    موفقیت در  مصاحبه ورودی.
10.    نداشتن سوء پیشینه.

با عرض پوزش، زمان ثبت نام به اتمام رسیده است

استفاده از مطالب این سایت بلامانع می باشد       طراحی شده توسط: ابتلی

جستجو